MENU

KILKA HISTORII O NASZYCH PARACH

Teledysk ślubny to nowoczesna forma uchwycenia dnia ślubu, wesela, a niekiedy także zaręczyn czy sesji przedślubnej – narzeczeńskiej. Teledysk może być przygotowany na bazie nagrań z tych wszystkich miejsc, lub składać się tylko z ujęć w kościele, z sali weselnej lub z pleneru. Bez względu na formę, to imponujące uchwycenie wielu godzin przygotowań ślubnych ujęte w zaledwie kilka minut życia.

Teledysk ślubny a film ślubny – różnice

 

Teledyski ślubne są skróconą, kilkuminutową wersją uroczystego dnia ślubu. Do teledysku jest dobrana odpowiednia muzyka, a często także wstawki wypowiedzianych na uroczystości kościelnej słów przysięgi, składanej podczas zawierania sakramentu małżeństwa. 

 

Film śluby natomiast, uchwyca w pełni wielogodzinną uroczystość ślubu i wesela. Jest złożony do maksymalnie kilku godzin, i zawiera najciekawsze ujęcia, które udało się nagrać kamerzyście. Na filmie ślubnym można chronologiczne zobaczyć przebieg uroczystości, zapoznać się z gośćmi weselnymi i posłuchać życzeń kierowanych do Młodej Pary. Można także zobaczyć pierwszy taniec, czy wspólne krojenie tortu przez świeżo upieczone małżeństwo. 

 

Nowoczesny film ślubny może również mieć formę klipu weselnego. Montaż ujęć oparty na formie teledysku, połączony ze wstawkami zawierającymi uchwycony obraz i przekaz w czasie rzeczywistego trwania ślubu, spowoduje, że film będzie oglądany z zapartym tchem. Para Młoda oraz rodzina i znajomi, dzięki filmom łączonym, mają możliwość zobaczenia najważniejszych wydarzeń, jakie zdążył uchwycić kamerzysta, a nie było to możliwe do zobaczenia osobiście. Filmy ślubne są najchętniej wybieraną formą utrwalenia uroczystości ślubnej i wesela. Odzwierciedlają pełny przebieg wydarzeń w skróconej wersji i pozwalają przenieść się w miejsca, których nie można było zobaczyć na żywo.

 

Ponadto, Para Młoda, która jest w tym dniu bardzo zajęta, zestresowana i wiele wokół niej się dzieje, nie jest w stanie zobaczyć swojej własnej uroczystości z dalszej perspektywy. Tylko ślubne filmy i teledyski ślubne są w stanie stworzyć pamiątkę na długie lata i dzielić się relacją ze ślubu, nawet wiele lat po zawarciu małżeństwa. Pokazanie filmu swoim wnukom, jest wspaniałą formą przedstawienia wartości jaką jest miłość ujęta na filmie.

 

Dlaczego warto z nami współpracować nad stworzeniem nowoczesnego filmu ślubnego?

 

Tworzymy alternatywne teledyski ślubne oraz niezapomniane filmy ślubne, będące ponadczasową pamiątką. Jesteśmy po to, aby uchwycić i zachować najważniejsze wartości jakim towarzyszy zawarcie sakramentu małżeństwa. Odciążamy Parę Młodą i gości od decyzji, które ujęcie ze ślubu jest lepsze, lub który moment powinien znaleźć się na teledysku ślubnym. Wplatamy w ujęcia chwile, które będą miłą pamiątką.

Kiedy narzeczeni oglądając film ze ślubu przeżywają emocje raz jeszcze, to potwierdzenie dobrze wykonanej pracy. Sprawdzone momenty, o autentycznie przekazywanych emocjach – potrafimy to dostrzec u każdej filmowanej przez Nas pary. Widać to w naszej ofercie i dotychczasowych ujęciach ze ślubów. Ruchomy obraz, który obrabiamy i montujemy, jest dla nas podstawą do wydobycia z niego najwspanialszych chwil i stworzenia dzieła idealnego – łączącego w sobie skrajne emocje. Łzy wzruszenia, śmiech do rozpuku, zaskoczenie, rozmarzenie, a nawet możliwość przeniesienia uczucia wiatru we włosach czy weselnych smaków – to wszystko mają przekazać przygotowane przez nas ślubne filmy. Jeżeli oglądając teledysk lub film chociaż jedna osoba się uśmiechnie, już wiemy, że nowoczesny film ślubny w naszym wykonaniu się udał. Teraz pora, abyście i Wy przekonali się, że warto.

Polecamy się na Wasz destination wedding – realizujemy zarówno sesje ślubne za granicą jak i oprawę video ślubów za granicą.

KONTAKT

Napisz do nas i zapytaj o dostępność terminu

ZAMKNIJ