MENU

Nowoczesny film ślubny

Nowoczesny film ślubny charakteryzuje się kadrami pełnymi emocji które uchwycimy w dniu ślubu, wesela. Niekiedy także podczas zaręczyn czy sesji przedślubnej – narzeczeńskiej. Zarówno film ślubny, jak i teledysk realizujemy na bazie nagrań z tych wszystkich miejsc. Film może się także składać z ujęć zrealizowanych tylko w kościele, z sali weselnej lub z pleneru. Bez względu na formę, nowoczesny film ślubny to imponujące uchwycenie wielu godzin przygotowań ujęte w zaledwie kilka minut życia. Często wywołuje emocje i budzi wspomnienia.
 

Różnice pomiędzy teledyskiem a filmem ślubnym

Teledysk ślubny jest skróconą, kilkuminutową wersją uroczystego dnia ślubu. Do teledysku dobieramy odpowiednią ścieżkę dźwiękową. Często są to także wstawki z wypowiedzianych na uroczystości kościelnej słów lub przysięgi ze ślubu humanistycznego. 

 

Film śluby natomiast, przedstawia w pełni wielogodzinną uroczystość ślubu i wesela. Jest złożony do maksymalnie kilku godzin, i zawiera najciekawsze ujęcia, które udało się nagrał kamerzysta. Na filmie ślubnym oglądamy chronologiczne przebieg uroczystości, zapoznajemy się z gośćmi weselnymi. Niekiedy możemy posłuchać życzeń kierowanych do Młodej Pary. Mamy także okazję obejrzenia pierwszego tańca, czy wspólnego krojenia tortu przez świeżo upieczone małżeństwo. 

 

Nowoczesny film ślubny może również mieć formę klipu weselnego. Montaż ujęć oparty na formie teledysku, połączony ze wstawkami zawierającymi uchwycony obraz i przekaz w czasie rzeczywistego trwania ślubu, spowoduje, że film będzie oglądany z zapartym tchem. Para Młoda oraz rodzina i znajomi, dzięki filmom łączonym, mają możliwość zobaczenia najważniejszych wydarzeń, jakie zdążył uchwycić kamerzysta, a nie było to możliwe do zobaczenia osobiście. Filmy ślubne są najchętniej wybieraną formą utrwalenia uroczystości ślubnej i wesela. Odzwierciedlają pełny przebieg wydarzeń w skróconej wersji i pozwalają przenieść się w miejsca, których nie można było zobaczyć na żywo.

 

Ponadto, Para Młoda, która jest w tym dniu bardzo zajęta, zestresowana i wiele wokół niej się dzieje, nie jest w stanie zobaczyć swojej własnej uroczystości z dalszej perspektywy. Tylko ślubne filmy i teledyski ślubne są w stanie stworzyć pamiątkę na długie lata i dzielić się relacją ze ślubu, nawet wiele lat po zawarciu małżeństwa. Pokazanie filmu swoim wnukom, jest wspaniałą formą przedstawienia wartości jaką jest miłość ujęta na filmie.

 

Jak powstaje nowoczesny film ze ślubu?

Tworzymy alternatywne teledyski ślubne oraz niezapomniane filmy ślubne. Są one ponadczasową pamiątką. Jesteśmy po to, aby uchwycić i zachować najważniejsze wartości jakim towarzyszy zawarcie sakramentu małżeństwa. Odciążamy Parę Młodą i gości od decyzji, które ujęcie ze ślubu jest lepsze, lub który moment powinien znaleźć się na teledysku ślubnym. Wplatamy w ujęcia chwile, które będą miłą pamiątką.

Kiedy narzeczeni oglądając film ze ślubu przeżywają emocje raz jeszcze, to potwierdza dobrze wykonaną pracę. Sprawdzone momenty, o autentycznie przekazywanych emocjach – potrafimy to dostrzec u każdej filmowanej przez Nas pary. Widać to w naszej ofercie i dotychczasowych ujęciach ze ślubów. Ruchomy obraz, który obrabiamy i montujemy, jest dla nas podstawą do wydobycia z niego najwspanialszych chwil. Tworzymy dzieła idealne – łączące w sobie skrajne emocje. Łzy wzruszenia, śmiech do rozpuku, zaskoczenie, rozmarzenie, a nawet możliwość przeniesienia uczucia wiatru we włosach czy weselnych smaków. To wszystko mają przekazać przygotowane przez nas ślubne filmy. Jeżeli podczas oglądania teledysku lub filmu chociaż jedna osoba się uśmiechnie, już wiemy, że film ślubny w naszym wykonaniu się udał. Teraz pora, abyście i Wy przekonali się, że warto.

Polecamy się na Wasz destination wedding – realizujemy zarówno sesje ślubne za granicą jak i oprawę video ślubów za granicą.

Nowoczesny film ślubny czyli kilka historii o naszych parach

KONTAKT

Napisz do nas i zapytaj o dostępność terminu

ZAMKNIJ