Film ślubny

Artystyczny film ślubny to najlepsza pamiątka z ceremonii zawarcia małżeństwa. Najlepsze filmy ślubne charakteryzują się kadrami pełnymi emocji oraz nienaganną dynamiką. Tworząc ujęcia do kreatywnego filmu kamerzysta ślubny dba o wysoką jakość kadrów. Uchwyci je w dniu ślubu, wesela, w trakcie zaręczyn czy sesji ślubnej, a także narzeczeńskiej. Zarówno dłuższe filmy, jak i krótkie teledyski ślubne są esencją każdej ślubnej historii. Reportaż zazwyczaj składa się z ujęć zrealizowanych w trakcie przygotowań, przysięgi, a także na sali weselnej. Bardzo często historia ślubna zawiera również plenerowe nagranie filmu. Dobrym pomysłem aby wzbogacić film ślubny są ujęcia wykonane dronem z powietrza. Ale powiedzmy sobie szczerze, nie one stanowią o jakości filmu ślubnego. Bez względu na formę, nowoczesny film ze to imponujące uchwycenie wielu godzin przygotowań ujęte w zaledwie kilka minut życia. Magią filmu ślubnego jest to, że często wywołuje emocje i budzi wspomnienia.

 film ślubny w Gruzji

Tradycyjny film czy teledysk – jaka jest różnica?


Teledysk ślubny czyli krótki artystyczny klip oparty na najważniejszych i najbardziej poruszających wydarzeniach dnia ślubu. Zawiera starannie dobrane kadry, w tym plener ślubny tworzące kilkuminutowy film. Dynamiczne krótkie teledyski ślubne z odpowiednią ścieżką dźwiękową to pewność, że będą oglądane z zapartym tchem.

Tradycyjny film ze ślubu to obraz, w którym historia ślubna pokazana jest w całości. Oprócz przygotowań nagrana jest cała ceremonia ślubna, zabawa weselna oraz sesja ślubna. Pomimo, że tradycyjny reportaż trwa nawet godzinę, doświadczony kamerzysta ślubny potrafi zmontować naprawdę wzruszający film ślubny.

Nowoczesny film ślubny nie powinien być zbyt długi. Romantyczne filmy ślubne trwają zazwyczaj kilkanaście minut. Naszym zdaniem dobry obraz filmowy wizualnie opowiada konkretną historię pełna uczuć. Sposobem montażu przypomina teledysk, daleko mu jednak do klasycznego filmu ślubnego. Zawiera najważniejsze wydarzenia, a także najpiękniejsze i najbardziej poruszające obrazy. Naszym zdaniem najlepsze filmy ślubne to połączenie kilkunastominutowej historii ślubnej oraz krótki film. Razem tworzą idealny reportaż ślubny, można powiedzieć, że tak wygląda profesjonalny film ślubny.

filmy ślubne

Jakie cechy posiada artystyczny film ślubny ?

Nasza pasja to realizacja filmu ślubnego. Uwielbiamy komponować zarówno emocjonalny teledysk ślubny z romantycznym akcentem, jak i niezapomniane filmy ślubne. Stanowią przecież dla naszych klientów ponadczasową pamiątką. Najpiękniejsze filmy ślubne to te, do których często wracają. Tworzymy nowoczesny film ślubny aby zachować najważniejsze wartości jakim towarzyszy zawarcie małżeństwa, a także niezwykłą atmosferę dnia ślubu. Najlepsze filmy ślubne i teledyski stanowią nieprzemijalną pamiątkę. Para młoda dzieli się relacją z tego dnia, nawet wiele lat po zawarciu małżeństwa. W połączeniu z naturalną fotografią nowoczesny film ślubny spotęguje odczucia oglądających. Kiedy para młoda spoglądając kolejny raz na sesja filmowa przeżywa emocje raz jeszcze, to wiemy że wykonaliśmy wspaniały film ze ślubu.

plener ślubny

Naturalny film ślubny

Autentyczna historia ślubna, to emocje i naturalność – potrafimy je dostrzec u każdej pary młodej. Pokazują to wykonane przez nas ślubne filmy. Dłuższy oraz krótki film ślubny zawiera ruchomy obraz, który skrupulatnie obrabiamy i montujemy. Ciekawe kadry to dla nas podstawa do wydobycia z nich wyjątkowych chwil. Tworzymy kreatywne filmy ślubne – łączące w sobie skrajne emocje. Łzy wzruszenia, śmiech do rozpuku, zaskoczenie, a także rozmarzenie. Te właśnie wzruszenia przekazują przygotowane przez nas ślubne filmy. Jeżeli podczas oglądania teledysku lub filmu ślubnego choć jedna osoba się uśmiechnie, już wiemy, że reportaż filmowy w naszym wykonaniu się udał. Teraz pora, abyście i Wy przekonali się, że warto abyśmy to my wykonali Wasz nowoczesny film.
Polecamy się na Wasz destination wedding – realizujemy zarówno sesje ślubne za granicą jak i oprawę wideo ślubów za granicą.