MENU

Jak podziękować rodzicom w ciekawy sposób?

Nietuzinkowe pomysły na realizację filmu.

Tradycja weselna zakłada podziękowania dla rodziców, które są składane w ramach wdzięczności za lata wychowania, opieki, towarzyszeniu swoim dzieciom przez wszystkie lata życia, wspierania, pokazania właściwej drogi i wartości życiowych. Moment ślubu otwiera nową drogę życia dla dzieci i zamyka odpowiedzialność ciążącą na rodzicach, bez względy w jakim wieku Młoda Para przystępuje do sakramentu małżeństwa. Moment ślubu to rozpoczęcie budowania nowej rodziny przez swoje dzieci, przy której rodzice będą już tylko świadkami. Będą obserwatorami swoich wieloletnich starań i włożonych w wychowanie dzieci wysiłków, których egzaminem okaże się ich własne, dorosłe życie w swoim własnym małżeństwie. Pomysł na podziękowania dla rodziców nie musi kończyć się tylko na osobistych podziękowaniach w formie przemówienia przed wszystkimi gośćmi, wręczeniu kwiatów i upominków. To możliwość przekazania swoich emocji prosto z serca, w oryginalny sposób, który zostanie z rodzicami na lata, a nie będzie tylko chwilą. Podziękowania dla rodziców jako film ze zdjęciami zaskoczy nie tylko rodziców, ale także wszystkich gości na weselu.

Film i scenariusz? Jak to zrobić?

Wybierając film jako formę podziękowań dla rodziców, niezbędny na początku jest scenariusz filmu. W przeciwieństwie do teledysku ślubnego, filmu ze ślubu i wesela, gdzie większość kadrów jest spontaniczna, a fotograf łączy je w jedną chronologiczną całość przy montażu, tak film w formie podziękowań musi mieć swój pomysłowy przekaz. Dobór stylu filmu będzie zależny od osobowości danego rodzica. Scenariusz może mieć frywolny charakter dla osób o luźnym usposobieniu i poczuciu humoru, a także wykonany przez spontaniczne pary od zawsze zaskakujące swoich rodziców. Scenariusz może być także dostosowany dla osób wrażliwych, spokojnych, lirycznych.

Osobisty charakter filmu trafi prosto w serce danego rodzica i nie sprawi mu zawodu, kiedy będzie sprzeczny z jego osobowością czy kierowaniem się konkretnymi normami w życiu. Film z podziękowaniami może być także jednocześnie zabawny jak i wzruszający. Wszystko zależy jak wiele emocji w rodzicach ma wzbudzić i jak wiele Para Młoda chce im w filmie przekazać.Scenariusz może być także dostosowany dla osób wrażliwych, spokojnych, lirycznych. Osobisty charakter filmu trafi prosto w serce danego rodzica i nie sprawi mu zawodu, kiedy będzie sprzeczny z jego osobowością czy kierowaniem się konkretnymi normami w życiu. Film ślubny z podziękowaniami może być także jednocześnie zabawny jak i wzruszający. Wszystko zależy jak wiele emocji w rodzicach ma wzbudzić i jak wiele Para Młoda chce im w filmie przekazać.

Podziękowania dla rodziców

OLA I AARON

Pomysły na podziękowania dla rodziców

Film podziękowania dla rodziców może mieć ogromną ilość pomysłowych treści. Podziękowania dla rodziców jako film ze zdjęciami z dzieciństwa, przeniesie ich do świata wspomnień i w krótkim streszczeniu zobrazuje lata wielu wyzwań, wyrzeczeń i radości z posiadania tak wspaniałych dzieci. Dodatkowo możecie umieścić zdjęcia z Waszej sesji narzeczeńskiej lub zdjęcia ślubne Wasze lub rodziców. Na filmie może znaleźć się motyw malowania farbami lub kartki z odręcznymi napisami, na których znajdą się wszystkie formy podziękowań. Zamiast karteczek, podziękowania mogą zastąpić słowa w postaci nagranej ścieżki dźwiękowej podstawionej pod kadry filmowego teledysku dla rodziców. Kilka osobistych słów od siebie, na pewno wpłynie na rodziców emocjonalnie, i łzy wzruszenia pojawią się nie tylko na ich twarzy. Pomysłem może być także motyw przeplatania się życia rodziców z życiem Młodej Pary. Może być także nagranie, gdzie Para Młoda pisze kredą po chodniku, za co jest wdzięczna swoim rodzicom. Film może być także złożony z ekstremalnych przeżyć, gdzie wplecione zostaną informacje do przekazania rodzicom i ich wpływu na życie Młodej Pary. Interesujący jest także motyw stania się ponownie dzieckiem lub nagranie humorystycznej scenki parodiującej swoich rodziców. W filmie dla rodziców wszystko jest możliwe, bo nikt tak jak oni nie znają swoich dzieci lepiej.

Film na podziękowania dla rodziców

Maja i Łukasz

Jak się przygotować do filmu?

Jak się ubrać do takiego filmu? Najlepiej wygodnie. Najważniejsze jest jednak być sobą. Ważne, aby film był naturalny i pokazywał prawdziwe podziękowania i uczucia do rodziców, skierowane prosto z serca. Przekazanie nawet w humorystyczny sposób całej miłości i troski do rodziców, jaką i oni przekazali Parze Młodej, będzie szczere i autentyczne. Im bardziej na filmie para jest swobodna, tym film nie będzie uznany za wykonany pod ustawiony scenariusz – mimo, że na tej podstawie został wymyślony. Prawdziwe przekazanie uczuć dzieci do swoich rodziców, to największa wartość filmów dla rodziców publikowanych na weselu.

Film na podziękowania dla rodziców

od Creative Films Studio

Spodobały się Wam nasze niesztampowe pomysły na podziękowania dla rodziców na weselu? Chcielibyście mieć taki oryginalny film z podziękowaniami? Napiszcie do nas! Wspólnie stworzymy niebanalną pamiątkę.

Podziękowania dla rodziców

Ania i Michał

ZAMKNIJ