Elopement

Ślub Elopement – czym jest ? Jak wziąć ślub w duchu elopement wedding? W dosłownym tłumaczeniu elopement oznacza “ucieczka”. Czyli całe przedsięwzięcie to byłby ślub uciekinierów. Jak widać nie jest łatwo określić ideę ślubu intymnego w języku polskim. Ucieczka w tym przypadku ma oznaczać podróż. Kiedy zadajesz sobie pytanie – jak zorganizować w dzisiejszych czasach ślub bez zapraszania tłumu gości oraz bez przygotowań, a także ogromnej ilości gapiów wtedy pojawia się rozwiązanie – ślub intymny we dwoje.

Elopement czyli intymny ślub

Jeśli Waszym marzeniem jest mały, idealny ślub w plenerze , gdzie ze swoją ukochaną osobą w ciszy i spokoju wyznacie miłość to opcja elopement będzie dla Was rozwiązaniem. Ślub intymny we dwoje jest odpowiedzią na wszelkie powyższe pytania. Slow wedding we dwoje jest realny bez konieczności wielomiesięcznych przygotowań. Daje dużo swobody w organizacji ceremonii ślubnej, a co najważniejsze stwarza możliwość złożenia przysięgi małżeńskiej w gronie najbliższych. W trakcie organizacji ślubu nie trzeba martwić się czy menu wybrane na wesele przypadnie do gustu wszystkim gościom lub lokalizacja będzie dla nich zadowalająca. Elopement jest mikro ślubem tylko we dwoje, dlatego można w pełni pomyśleć o sobie – najważniejszych osobach w tym dniu. Elopementskupia się na tym co najważniejsze, na parze która wstępuje na nową, wspólną ścieżkę życia.

elopement w Dubaju

Idealna pora roku na elopement w Dubaju

Kameralne śluby za granicą, najlepiej na łonie natury. Brzmi cudownie, ale gdzie znaleźć przepiękne miejsce? W organizacji ślubu intymnego może nam pomóc wyspecjalizowana agencja, ale możemy także zorganizować ślub elopement we własnym zakresie. W obecnych czasach nie ma problemu z przemieszczaniem się po świecie. Pytanie tylko kiedy i gdzie chcemy wziąć ślub. Mikro wesele możemy zorganizować we Włoszech, w Hiszpanii, na Islandii a nawet w Dubaju. Uwierzcie, że Dubaju mamy przepiękne miejsca do organizacji ślubu w duchu elopement wedding. Miesiące zimowe, to idealna pora na realizację ślubu w Emiratach Arabskich. W tym okresie jest przyjemna temperatura w mieście oraz na pustyni. Upały nie utrudniają codziennego funkcjonowania i nadają się na kameralne ceremonie ślubne. W czasie zimowym w Dubaju i okolicach zdecydowanie łatwiej jest zawierać ślub i wykonać wymarzone zdjęcia plenerowe, a także film ślubny.

Ślub elopement w Dubaju i Abu Dhabi

Elopement wedding Zahida i Kamili, był realizowany właśnie w zimie. Na swój idealny ślub wybrali Dubaj, ale do filmu ślubnego zostały wybrane takie lokacje jak: Jumeirah Island, pustynia Moreeb Dune w pobliżu zwrotnika raka, przedmieścia Dubaju, Abu Dhabi oraz tereny przygraniczne z Omanem. Nowożeńcy zdecydowali się na formę kameralnego ślubu nie ze względu na styl, a raczej przekonania, czy też samą ideę elopement. Aura do organizacji kameralnego wesela była wyśmienita. Słońce, wysoka temperatura oraz niebieski nieba nie opuszczały Pary Młodej nawet na krok. Wyjątkowo sprzyjały intymnej ceremonii na łonie natury. Pomimo wysokiej temperatury odświętne ślubne stroje na ślub cywilny nie były uciążliwe.

Ślub w Dubaju we dwoje

Elopement wedding w wydaniu Zahida i Kamili, to przykład w jakim anturażu i okolicznościach przyrody można spędzić najwspanialszy dzień. Szczególnie gdy wybieracie ślub humanistyczny lub cywilny opleciony w ideę elopement. Powstały film ze ślubu jest opowieścią o miłości. Tło dźwiękowe to poezja Allena Ginsberga zatytułowana: The Weight of the World is Love. Poprzez wysublimowane obrazy staraliśmy się pokazać przepiękne miejsca i tę niesamowitą historię dwojga osób, które zostały połączone przez wypowiedzenie przysięgi małżeńskiej. Dubaj – miejsce na kameralne śluby, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością umożliwiła przedstawienie historii związku, który zawsze ma różne oblicza. Dokładnie tak samo, jak różne oblicza ma Dubaj. Intymny ślub we dwoje oraz mikro wesele w Dubaju jest możliwe i warte wyboru właśnie ze względu na wszechstronność. To także ciekawa inspiracja do realizacji własnej ceremonii ślubnej w stylu elopement.
Chcecie zrealizować intymny ślub tylko we dwoje? Polecamy nasze weddings film studio do uwiecznia Waszego niezwykłego ślubu na naszym filmie ślubnym oraz zdjęciach ślubnych!