Ślub w plenerze

Jeżeli myślicie jak wziąć ślub w plenerze to podpowiemy Wam kilka słów jak zorganizować ślub plenerowy. Witamy na stronie Creative Films Studio, ekipy która film oraz fotografię ślubną realizowała na wielu ceremoniach zaślubin plenerowych. Ślub w plenerze poza urzędem stanu cywilnego, to marzenie wielu Par Młodych. Bez względu czy ceremonia ma mieć charakter symboliczny /ślub humanistyczny/, czy oficjalny ślub cywilny, ważne jest miejsce uroczystości. Ślub plenerowy zorganizujemy praktycznie wszędzie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wymarzony ślub odbył się w ogrodzie, na łące, w lesie, a także nad jeziorem lub na plaży. Wybierając miejsce ślubu cywilnego staramy się o bliski kontakt z przyrodą. Obcowanie z naturą w tak ważnym dniu jakim jest wymarzony ślub w plenerze, to ważny aspekt. Wiele osób potrafi w ten sposób ukoić stres związany z chwilą wejścia na nową ścieżkę życia. Ślub cywilny zorganizowany w lesie może być tym wyjątkowym, a jego otoczenie będzie najlepszą dekoracją.

Organizacja ślubu plenerowego

Niewiele Par Młodych wie, że w plenerze można zorganizować nie tylko ślub cywilny, ślub humanistyczny ale również ślub kościelny. Owszem w przypadku ślubu kościelnego trudniej jest uzyskać zgodę władz kościelnych. Znamy jednak miejsca w Polsce gdzie można wziąć kościelny ślub w plenerze. Przy organizacji ślubu w plenerze należy uwzględnić kilka aspektów związanych z pogodą. Przecież niesprzyjająca aura może posuć najlepiej zaplanowany ślub plenerowy. Zatem ważne jest aby miejsce ślubu plenerowego dysponowało altaną lub namiotem ogrodowym. Oczywiście w trakcie organizacji dnia ślubu plenerowego można zakupić parasole dla pary młodej oraz gości weselnych !

Ślub w plenerze, o czym należy pamiętać

W kwestii ślubów plenerowych mamy bogate doświadczenie, dlatego podzielimy się naszą wiedzą organizacyjną. Jeżeli chcemy zorganizować ślub plenerowy nie zapominajmy o nagłośnieniu oraz mikrofonach. Aktywny, bezprzewodowy system to sprawdzone rozwiązanie w trakcie ceremonii ślubów plenerowych. Miejsce ceremonii powinno także zawierać przestrzeń z miejscami dla gości. Planując ślub plenerowy w miejscu intensywnie nasłonecznionym warto zadbać o wachlarze dla gości. I na koniec strefa chillout, super sprawa ale pamiętajcie o środkach na owady.

ślub w plenerze

Pensjonat w Sam Las – wesele plenerowe w pięknym otoczeniu

Pensjonat w Sam Las, to miejsce na wymarzony ślub cywilny, plenerowy, oraz ślub symboliczny/humanistyczny. Architektura miejsca i zabawa pod gołym niebem tylko dopełnia to wszystko co Pensjonat w Sam Las na wesele proponuje. Oczywiście organizacja w ślubu w plenerze ma w Barnówku długie tradycje. Ekipa Pensjonatu w Sam Las to eksperci w organizacji wesel plenerowych. Oczywiście organizacja ślubu to jedno, natomiast sala weselna to drugie. Pensjonat oferuje w pełni nagłośnioną salę z ekranem oraz rzutnikiem multimedialnym. Dzięki nim wyświetlimy zdjęcia i filmy ze wspólnego rodzinnego życia, życzenia dla Pary Młodej, teledysk ślubny, a także podziękowania dla rodziców.
W obiekcie zorganizujemy nie tylko ślub cywilny w plenerze. Goście weselni mogą zatrzymać się zarówno na czas ślubu i wesela, a także przedłużyć pobyt. Żeby dłużej poobcować z naturą, połowić ryby w stawie, czy poleżeć na trawie nad brzegiem wody. Młode małżeństwo, wraz z rodziną, popłyną kajakami na krótką wycieczkę w dzień poprawin lub tuż po nich. Obserwacja bobrów, traszek, żółwi błotnych, a także ptaków dopełnią całą organizację ślubu w plenerze.

W Sam Las – ślub w plenerze i obcowanie z przyrodą

W przypadku naszych holenderskich przyjaciół miejsce ślubu zostało wybrane idealnie. Zarówno para młoda , jak i goście byli bardzo zadowoleni z organizacji ślubu plenerowego. Miejsce ceremonii zostało cudownie i klimatycznie przygotowane. Stylem nawiązywało do klimatów boho, co w przypadku ślubu cywilnego połączonego ze ślubem symbolicznym było trafionym pomysłem. Barnówko W Sam Las, to również interesujące miejsce na ślubną sesję plenerową. Taki urok otoczenia, będący na wyciągnięcie ręki, nie może przejść niezauważony i nie uchwycony w zdjęciowych kadrach. Film i zdjęcia pary młodej zrealizowane w otoczeniu pensjonatu w Sam Las będą świetnym uzupełnieniem ślubu cywilnego zawieranego w tak klimatycznych okolicznościach przyrody.

Creative Films Studio – ślub w plenerze i wymarzony film

Organizacja ślubu w plenerze nie skończyła się tylko na zabawie czy wspólnym spędzeniu czasu. Aga i Mark zorganizowali w trakcie przyjęcia weselnego pokaz zimnych ogni, tradycyjne holenderskie tańce na sali weselnej, tort ślubny z fontanną z zimnych ogni, a także gry i zabawy na ślubnych oczepinach. Holendersko – Polska para wykreowała wymarzony ślub i wesele w lesie. Nie obyło się bez skosztowania tutejszej kuchni opartej na rybach złowionych z okolicznego stawu. Królowały smaki owoców leśnych i grzyby z sąsiadującego z pensjonatem lasu. Dodane do potraw jako regionalne przetwory pensjonatu smakowały wybornie i zrobiły wrażenie na holenderskich gościach weselnych. W kategorii wymarzony ślub w plenerze, to był najpiękniejszy ślub, zarówno pod względem organizacji ślubu jak i szalonej zabawy na parkiecie. Jeżeli planujecie przeniesienie ceremonii ślubu na łono natury i zawarcie ślubu w plenerze stworzymy Wam super film ślubny i dynamiczny teledysk ślubny.