Ślub humanistyczny w Dubaju

Ślub bardzo intymny i bardzo elegancki. Z dala od hucznego wesela pełnego gości, ale z ogromną ilością zjawiskowych krajobrazów oraz wspólnych przeżyć. Dzień pełen chwil dzielenia się ze sobą miłością jeszcze bardziej emocjonalny i wzruszający. Celebracja rozpoczęcia nowej podróży przez życie – razem. Tak właśnie wyglądał ślub w Dubaju zorganizowany przez Zahid’a i Kamilę .

Ślub w Dubaju – od czego wszystko się zaczęło?


Wszystko rozpoczęło się od przygotowań. Wiedząc, że będzie to kameralny, a raczej indywidualny ślub we dwoje typu elopement, Młoda Para miała możliwość jednego dnia, być w kilku, zupełnie różnych wizerunkowo lokalizacjach. Elegancki ślub we dwoje w Dubaju, pozwolił stworzyć fotograficzną i filmową pamiątkę, obok której trudno jest przejść obojętnie. Przed oficjalnym dniem ślubu w Dubaju, zostały wybrane lokacje i atrakcje, które w rezultacie wpłynęły na finalny efekt uroczystości. Sesja plenerowa ze ślubu w Dubaju była realizowana w czasie odbywającej się zimy w Polsce, ze względu na mniej uciążliwe odczuwanie upałów w Dubaju, które występują o tej porze roku. Wybranymi lokacjami zostały Jumeirah Island, przedmieścia Dubaju, pustynia Moreeb Dune w pobliżu zwrotnika raka, Abu Dhabi i przygraniczne tereny z Omanem. Przygotowania rozpoczęły się w hotelu. Kiedy Panna Młoda szykowała strój i miała robiony makijaż, Pan Młody napisał pełen uczuć list do ukochanej, odczytany podczas przysięgi małżeńskiej i dołączony do nagrywanego teledysku ślubnego. Wszystko odbyło się w radosnej, spokojnej atmosferze, bez zbędnego pośpiechu i stresu.

Jak może wyglądać elegancki ślub w Dubaju?

Ślub z klasą nie musi odznaczać się przepychem i zaproszeniem setek gości na wesele. Elegancki ślub humanistyczny w Dubaju w wersji bardzo kameralnej, to rozwiązanie, w którym Młoda Para bierze ślub w ukryciu przed całym zgiełkiem gości. Dzięki temu, Para Młoda może skupić się na swojej relacji i detalach otoczenia, które zostają uchwycone na zdjęciowych i filmowych kadrach. Dubaj podobnie jak Abu Dhbijest bezwzględnie miejscem, gdzie luksusowy ślub pełen klasy i elegancji jest możliwy do uzyskania. Mieniący się w zachodzącym słońcu piasek pustyni. Odbicia miasta w szybach nowoczesnych wieżowców. Obłe kształty usypanych przez piach pustynnych pagórków, czy podróż luksusowym samochodem prosto na wycieczkę jachtem i spacer po mieście z widokiem na zabudowania w oddali. Wszystko pełne szyku. Bezsprzecznie prawdziwy ślub a także wesele z klasą!

Ślub w Ślub w Abu Dhabi i Dubaju – kontrast połączeń

Dwa światy. Luksusowy Dubaj, Abu Dhabi i przede wszystkim jego piaszczyste pustynie podkreślały kontrasty, które łączy coś szczególnego. Dokładnie tak samo jak osobowości Młodej Pary – Kamili i Zahida. On – stonowany, dostojny, elegancki i ustabilizowany mężczyzna. Ona – dynamiczna, radosna, wrażliwa i pełna otwartości na świat kobieta. Jak architektura i natura. Czerń i biel. Wschód i zachód słońca. Jak zmienność i nieprzewidywalność życia. Radość i smutek. Jak szaleństwo i spokój. Jak jedność. Tak właśnie prezentował się ślub w Dubaju. Tak prezentuje się reportaż ślubny z sesji Kamili i Zahida. Kontrast połączeń. Dynamika miasta, ze spokojem natury opartej tylko na piaszczystych, ułożonych przez samą naturę kształtach. Obcowanie z suchym lądem i wodą. Warto zauważyć nowoczesny minimalizm, w którym najbardziej widoczne są emocje.

Wesele w Dubaju – pomysł na nietypowe spędzenie czasu

Ślub tylko we dwoje pozwala zmienić klasyczne wesele w urokliwą podróż po Dubaju i pięknych zakątkach Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ślub, to dzień Pary Młodej. To czas, który jest odświętny oraz inny niż wszystkie pozostałe dni w życiu. Jedyny w swoim rodzaju. Para Młoda chce go przeżyć na swój indywidualny sposób. W gronie dużej ilości osób, skupienie jest oparte także na zaproszonych gościach. Nie zawsze Młoda Para może nacieszyć się tym szczególnym dniem tylko ze sobą. Kamila i Zahid chcieli być w tym dniu tylko dla siebie, a efekt swojego wyboru można zobaczyć w reportażu ze ślubu, który jest bogaty w ujęcia i zmienne wizerunkowo lokalizacje.

 

ślub w Dubajuślub humanistyczny w Dubajuelopement w Dubajuwesele w dubaju ślub humanistyczny na pustyni slub w Dubaju

Sesja ślubna na pustyni – dlaczego warto?

Sesja ślubna na pustyni daje imponujące efekty wizualne ale minimalizm krajobrazu pozwala skupić się na zakochanych. Natomiast towarzystwo wielbłądów, nieba odkrytego aż po horyzont, błyszczących drobinek piasku w słońcu, przypadkowo znalezionych elementów roślinnych, uchwycenie unoszących się na wietrze powiewów pustyni, pofalowanie podłoża i podkreślenie słońcem krągłości piaszczystej ziemi – tego nie da się uzyskać i dostrzec w miejskich aglomeracjach. Chcąc zrealizować ślub z klasą ale uzyskać pełną elegancji sesję ślubną w plenerze, pustynia będzie do tego idealnym wyborem. Czyż nasza sesja ślubna na pustyni nie jest istną wisienką na torcie tego reportażu?! Może i Wam marzy się taka sesja w Emiratach?

 

Ślub w Abu DhabiŚlub w Abu Dhabi

 

Spodobał Ci się nasze zdjęcia ślubne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Pragniecie czegoś podobnego? Napiszcie!