MENU

Ślub w plenerze to marzenie wielu Młodych Par. Obcowanie z naturą w tak ważnym dniu jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, to ważny aspekt, aby ukoić stres związany z chwilą wejścia na nową ścieżkę życia – wspólnego życia. Ślub cywilny w plenerze, to także możliwość podsumowania wielu miesięcy przygotowań do ceremonii i wesela, mniejsze koszty organizacji i możliwość realizacji ślubu, jeżeli nie może zostać zrealizowany w kościele.

W sam las – Ślub cywilny w plenerze

Ślub w lesie, to pomysł, który ma coraz więcej zwolenników. Lasy i Bory w Polsce są tak urokliwe, że nawet obcokrajowcy przyjeżdżają do naszego kraju, aby cieszyć się tymi niezwykłymi widokami. Właśnie tak, zrobili Aga i Mark, którzy przyjechali z Holandii, by wziąć ślub w polskim lesie.

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze odbył się w miejscowości Barnówko. Zarówno ślub cywilny jak i wesele, zostały zorganizowane w pensjonacie o nazwie “W sam Las”, co jeszcze bardziej dopełniło oczekiwania przyszłego małżeństwa. Blisko las, jezioro, cisza i spokój, a do tego najcieplejszy dzień w 2019 roku. Czy można było sobie zamarzyć więcej?

Ślub cywilny w plenerze, został zorganizowany wśród sosnowych drzew, a w tle ołtarza połyskiwała od słońca tafla jeziora i rzeki Myśla. Aga i Mark, to niesamowicie uśmiechnięta para. Cała uroczystość tętniła radością, tak jak oni. Miłość i szczęście unosiło się w powietrzu, a pogoda tylko to dopełniała.

Ślub cywilny w plenerze i organizacja wesela w pensjonacie W sam Las Barnówko, rozpoczęły się od przygotowań. Panna Młoda wraz z druhnami, od samego rana przygotowywała się na swój wystrzałowy dzień pełen wrażeń. Ubiór, makijaż i szampan od samego rana w towarzystwie wspomagających Pań – to wszystko odbyło się w leśnym klimacie. Kiedy przyszła pora i czas na rozpoczęcie ślubu, Pannę Młodą do ołtarza poprowadził tato. Aga wyglądała zjawiskowo, a w ręku trzymała cudowny bukiet wykonany z naturalnych kwiatów.

Wraz z Markiem, tryskali radością przez cały dzień. Ich naturalność ukazywała się wszędzie. Byli bardzo naturalni również przed obiektywem. Dzięki temu, zdjęcia i film ze ślubu odzwierciedlają dokładnie wszystkie emocje ich ślubu w lesie.

Przed ołtarzem, Para Młoda stała oświetlona promieniami słońca. Słońce zastępowało każdy, nawet najlepszej jakości reflektor. Lepszego oświetlenia i podkreślenia chwili przysięgi ślubnej nie byłoby możliwości uzyskać. Zrobiła to sama natura. Po ceremonii i tuż przed rozpoczęciem wesela, goście mogli złożyć parze życzenia i chwilę się zrelaksować w otoczeniu lasu i jeziora. Widać było ich zachwyt i zafascynowanie oprawą ślubu i urokami miejscowości Barnówko. Obszar pensjonatu jest na tyle duży, że rodzina Pary Młodej miała okazję i czas na zwiedzanie, rozmowy i wzajemne poznawanie. Wspólne rozmowy prowadzili na rozstawionych pod lasem leżakach, na tarasie przy pensjonacie, na sali weselnej, a niekiedy także na trawniku przy stawie rybnym.

Ślub w lesie

Ślub plenerowy, który odbył się na obszarze pensjonatu w Sam Las, zaoferował gościom i Młodej Parze obcowanie z naturą i wypoczynek nad jeziorem. Ślub w lesie odbył się wśród drzew sosnowych, między którymi ustawione zostały białe krzesła dla przybyłych gości. Para złożyła przysięgę, a goście złożyli zabawne życzenia, które wszystkich rozbawiły. Ceremonia ślubu w lesie została udekorowana przez samą naturę. Wszystko przy przebijających się przez iglaste drzewa promieniach słońca. Sam ołtarz był bardzo skromny, ponieważ dopełniała go natura w tle. Duży stół, za którym na gałęziach drzew rozwieszona została materiałowa girlanda zdobiona naturalnymi kwiatami, źdźbłami zbóż i traw łąkowych, tworzyła ślubną bramę i tło ołtarza. A tuż za nimi, widok był imponujący – tafla jeziora i niskie wzrastające gałązki runa leśnego, zastępowały nawet najpiękniejszą architektoniczną ścianę. To wszystko wystarczyło, aby ślub cywilny w plenerze był w pełni udany. Wszyscy byli skupieni na sobie, gestach, słowach, naturze i nie potrzebny był dodatkowy przepych detalami zdobniczymi.

W sam las – wesele w pięknym otoczeniu

W sam las, wesele odbyło się w istnie doborowej oprawie. Architektura miejsca i zabawa pod gołym niebem tylko dopełniły to wszystko, co pensjonat W sam las na wesele zaproponował. Były zimne ognie, tańce na sali weselnej i poza nią, tort ślubny z fontanną z zimnych ogni, a także gry i zabawy na ślubnych oczepinach.

Wesele w lesie, poza swoją główną atrakcją – zapewnieniem idealnej, udanej zabawy – zaoferowało gościom skorzystanie z możliwości realizacji wspólnego grilla czy skosztowania tutejszej kuchni opartej na rybach złowionych z okolicznego stawu. Były także smaki owoców leśnych i grzyby z sąsiadującego z pensjonatem lasu. Dodane do potraw lub jako regionalne przetwory pensjonatu smakowały wybornie.

Organizacja ślubu w plenerze nie skończyła się tylko na zabawie czy wspólnym spędzeniu czasu. W sam las Barnówko, ma opinie, że potrafi zaproponować spójne i udane przedsięwzięcie, dzięki czemu o nic nie trzeba się martwić. Jest tu możliwa organizacja ślubu cywilnego w plenerze, organizacja wesela na sali weselnej i w otoczeniu lasu, oraz możliwość zamówienia smacznych przekąsek, dań i atrakcji, które są autorskimi przepisami pensjonatu. W sam las, oferuje salę mieszczącą do 150 osób, w pełni nagłośnioną i z ekranem oraz rzutnikiem multimedialnym. Dzięki nim, na sali mogą być wyświetlone zdjęcia i filmy ze wspólnego rodzinnego życia, życzenia dla Pary Młodej, czy teledysk ślubny.

W pensjonacie, goście mogą zatrzymać się tylko na czas ślubu i wesela lub przedłużyć pobyt, aby dłużej poobcować z naturą, połowić ryby w stawie, czy poleżeć na trawie nad brzegiem wody. Dzięki temu, że na rzece przechodzi tędy szlak wodny udostępniony dla kajakarzy, jest możliwość zwiedzenia okolicy z poziomu wody. Młode małżeństwo, wraz z rodziną, może wybrać się kajakami na krótką wycieczkę w dzień poprawin lub tuż po nich. Obserwacja bobrów, traszek, żółwi błotnych, a także ptaków np. czapli, perkoz czy kani czarnych, dopełnią całą organizację ślubu w plenerze i będą namiastką przyszłej podróży poślubnej.

Barnówko W sam las, to zatem idealne miejsce także na sesje plenerową ślubną. Taki urok otoczenia, będący na wyciągnięcie ręki, nie może przejść niezauważony i nie uchwycony w zdjęciowych kadrach. Film ze ślubu i zdjęcia Młodej Pary w otoczeniu pensjonatu w Sam Las będą spójne z organizacją ślubu w plenerze i wesela w lesie.

ZAMKNIJ