MENU

Sesja ślubna we Włoszech

w otoczeniu perły Dolomitów

Surowe szczyty Dolomitów nie tylko zapierają dech w piersiach, ale i kryją w sobie wiele przyrodniczych skarbów. Jednym z nich jest Jezioro Lago di Braies, które nie bez powodu nazywane jest perłą Południowego Tyrolu. Jego niesamowita turkusowa woda przepięknie kontrastuje z bielą wapiennych skał i zielenią lasów tworząc wręcz wymarzone miejsce na sesję ślubną we Włoszech.

Sesja nad Jeziorem Lago di Braies

Jezioro Braies znajdziecie na wysokości 1494 m n.p.m. w rezerwacie przyrody Fanes-Sennes-Braies. Nie przeraźcie się tą wysokością. Okazuje się, że łatwiej jest tu dotrzeć niż nad nasze rodzime Morskie Oko – nie trzeba iść pod górę :). Możecie też bez problemu dojechać tu samochodem. Pomyślano także o zmotoryzowanych organizując kilka parkingów – w końcu suknia ślubna nie jest najlepszym strojem na dalekie wędrówki, nie?

Na sesję ślubną do Włoch pojechałem z Kasią i Mateuszem. Zależało nam na zrobieniu kilku ujęć o wschodzie słońca. Na miejscu okazało się, że nie tylko my jesteśmy pod wrażeniem tego jednego z najpiękniejszych alpejskich jezior i wpadliśmy na ten pomysł. Kilkunastu fotografów ostrzyło zęby już o 5 rano na zamknięcie w kadrze pierwszych słonecznych promieni, jednak udało nam się ominąć tabuny chętnych (uff) i dostać na pomost, a nawet wypożyczyć jedną z łódeczek. Zobaczcie, jak ciekawie są przycumowane. Tworzą jakby ścieżkę po której chyba każdy chciałby się przespacerować – magia. Na zdjęcia ślubne poświęciliśmy dwa dni. Pokazaliśmy nie tylko uczucie, które łączy tych dwoje, ale też niesamowite plenery, które tworzy duet jeziora i gór.

Poza zrobieniem filmu ślubnego na naszej włoskiej sesji ślubnej za granicą pstryknąłem kilka fotek iphonem. Okazało się, że jedną z nich docenił i wyróżnił portal looks like film. Zobaczcie ją sami KLIK>>>

ZAMKNIJ