Pierwszy taniec film weselny

To ewidentny znak, że czas rozpocząć na dobre zabawę weselną. Jest on również symbolem jedności, nierozłączności oraz pokazuje, jak dopasowani są świeżo upieczeni małżonkowie. Aby Wasz pierwszy taniec weselny był wyjątkową, niezapomnianą chwilą, warto go dodatkowo uatrakcyjnić. To także świetny pomysł na odwrócenie uwagi gości od ewentualnych błędów w krokach, które może powodować stres bądź nie dość wystarczające opanowanie układu. Pierwszy taniec na film ślubny przysparza stresu wielu parom, często na samą myśl przechodzą ich dreszcze. Jednak przy nieskomplikowanej choreografii i kilku treningom jest historią do opowiedzenia.

Pierwszy taniec weselny

Po raz pierwszy filmowaliśmy parę nowożeńców, która wykonała pierwszy taniec weselny na tak wysokim poziomie. Przepiękny układ taneczny ponadto wyjątkowo gorący. Bachata, rytmy rodem z Karaibów, którym Kasia i Tomek rozpoczęli weselną zabawę. Spośród innych latynoamerykańskich wyróżnia go wyjątkowa sensualność oraz delikatna nuta erotyzmu. W połączeniu z miłością, jaka połączyła tych dwoje, stał się on miodem na moje serce oraz ucztą dla oka. Takiej bachaty nie widziałem jak żyję. Uwierzcie nam, warto popatrzeć.

Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach czyli wymarzone miejsce na organizację eleganckiego przyjęcia weselnego. Obiekt to zabytkowy XIX wieczny zespół dworsko- parkowy położony na północ od Krakowa to miejsce z klasą – pełne pięknych dekoracji i niesamowitego światła. Wyjątkowo klimatyczne miejsce, które świetnie wypadało w kadrze tworząc wyjątkową atmosferę. To właśnie ono stało się świadkiem wyjątkowego pierwszego tańca weselnego o którym wspominałem. Kasia i Tomek pasują do siebie zarówno w życiu, jak i na parkiecie. Od wielu lat tańczą razem bachatę oraz salsę i trzeba przyznać, że wychodzi im to naprawdę świetnie. Może to zasługa takiego dobrania, a może wygodnych butów? Mówię o tym nie bez powodu, bo sam Tomek zajmuje się ich produkcją. Wesele upłynęło pod znakiem szampańskiej zabawy, którą podsycali sami Młodzi ucząc gości salsy. Sesję ślubną zrealizowaliśmy w słowackich górach. Wyszło bardzo romantycznie, sielsko, alnielsko…zresztą, zobaczcie sami film ślubny