Miętowe Wzgórza

Rezydencja Miętowe Wzgórza znajdziecie na jednym ze wzgórz w Trębkach Nowych w gminie Zakroczym. Sąsiadująca z działającym od lat Dworem Złotopolska Dolina. Aby tu dotrzeć, przy dobrych wiatrach wystarczy zaledwie 30 min. po wyjeździe ze stolicy. Te pół godziny jest niewspółmierne do tego, co zastajecie na miejscu. To tak, jakby wsiąść do samolotu i w krótkim czasie znaleźć się w innym państwie, wiecie, zupełnie innej przestrzeni. Ta, do której zabrali nas Magda i Rafał otoczona została lasami i ogrodem pełnym pachnącej mięty. Panuje tu amerykański klimat, w którym każdy czuje się swobodnie. Idealne miejsce na nowoczesny film ślubny. To taka rezydencja amerykańska, florydzka – połączenie wyrafinowanego smaku i luksusu. Miętowe detale wykończeniowe, kryształowe żyrandole, ogród i basen na zewnątrz – to świetne okoliczności do stworzenia pięknych ujęć.

rezydencja miętowe wzgórza

Rezydencja Miętowe Wzgórza

Wybór idealnego miejsca na ślub nie należy do łatwych. Oczywiście warto poświęcić czas, żeby wybrać dokładnie takie miejsce, które idealnie wpisze się w charakter Waszego ślubu i wesela. Naszym zdaniem Miętowe Wzgórza to bardzo dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby aby dzień ich ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. Rezydencja Miętowe Wzgórza Zakroczym jest miejscem pełnym luksusu i dobrego smaku. Nie ulega wątpliwości, że bardzo dużym atutem rezydencji jest piękny ogród z odkrytym basenem, przy którym organizowane są plenerowe ceremonie ślubne. Atmosferę w tym zjawiskowym miejscu podkręca turkusowa woda basenu. Willa i klimat otaczającej przyrody nadają temu miejscu niezwykłą atmosferę, na dodatek całość uroczo skąpana jest w słońcu. Ciężko znaleźć drugie tak klimatyczne miejsca w okolicach Warszawie. Do tego wyczuwalny jest świeży zapach mięty, która latem rośnie w pobliskich ogrodach sprawia, że miejsce to jest wyjątkowo orzeźwiające.

Rezydencja w amerykańskim stylu

Ze względu na piękny ogród z odkrytym basenem, a także urokliwymi altanami nadaje miejscu unikatową atmosferę. W Rezydencji Miętowe Wzgórza możemy z powodzeniem zorganizować uroczy ślub plenerowy. Ślub i wesele w Miętowych Wzgórzach to doskonały wybór dla każdego, kto choć przez jeden dzień pragnie poczuć się jak w filmie. Rezydencja w amerykańskim stylu, a konkretnie w stylu Hampton sprawia wrażenie, jakby każdy jej element został przeniesiony prosto ze słonecznej Florydy.