Fotograf Kraków

Nasz fotograf ślubny Kraków miał przyjemność realizować reportaż w Krakowie oraz okolicach. Dwór w Tomaszowicach to bardzo klimatyczne miejsca. Z dużą przyjemnością prezentujemy industrialną sesję Łukasza i Martyny. Naszym zdaniem idealnie nadające się zorganizowanie ślubu cywilnego a także humanistycznego. Należy podkreślić, że jest to zabytkowy XIX-wieczny zespół dworsko-parkowy którego dodatkowym atutem jest duża ilość miejsc noclegowych w kompleksie. W przypadku Dworu w Tomaszowicach otrzymujemy naturalny klimat w stylu rustykalnym. Faktem jest, że znajdziemy także wiele elementów w stylu boho. Po prostu wesele na wysokim poziomie gdzie fotograf ślubny Kraków wykona naturalne zdjęcia ślubne. Styl boho powstał ze środowiska bohemy i z tego powodu łączy w sobie naturalność a także nietypowy styl życia oraz akcenty etniczne, hippisowskie w tym cygańskie. Oprawa takiej uroczystości charakteryzuje się dużą ilością zieleni a także kwiatów łąkowych i traw.

Fotograf na wesele w Krakowie

Wesele boho często jest połączone z drewnem a także materiałami pełnymi faktur. Nie brakuje również frędzli oraz piór. Pojawiają się tutaj takie dodatki jak girlandy czy łapacze snów a także papierowe lampiony. Sielski klimat boho wesela cechuje się dużą ilością bieli a także ziemistych kolorów. Dekoracje boho w salach weselnych często zawierają pampasowe trawy. Galeria Panorama – sala podzielona na dwie części – taneczną oraz biesiadną, niezwykle nowoczesna i stylowa, od lat ciesząca się dużą popularnością wśród Nowożeńców i miłośników sztuki.

Zdjęcia ślubne w Krakowie

Przestrzenie wokół Dworu w Tomaszowicach to kameralny hotel a także restauracja w urokliwym XIX-wiecznym Spichlerzu oraz sale bankietowe wkomponowane w 10-hektarowy teren zielony. Obiekty te stanowią idealne miejsce dla fotograf Kraków oraz do organizacji przyjęć okazjonalnych, imprez plenerowych oraz wydarzeń kulturalnych. Godną uwagi jest również przestrzeń wokół stodoły dlatego hamaki, huśtawki, leżaki i drewniane alejki tworzą atmosferę pełną luzu. Dlatego to miejsce na ślub polecamy przede wszystkim tym Parom Młodym, które marzą o ślubie i weselu w swobodnej atmosferze. Zapraszamy na stronę główną w celu zapoznania się z naszym portfolio 🙂 Zobacz nasze zdjęcia ślubne