Dolina Cedronu – lokalizacja


Gdy poszukujecie jednego z ciekawszych architektonicznie miejsc na wesele w okolicach Krakowa – Dolina Cedronu to magiczne miejsce. Niedaleko grodu Kraka w miejscowości Leńcze zlokalizowany jest zabytkowy kamienny spichlerz, bezsprzecznie najlepsze miejsce żeby zorganizować stylizowane wesele. Oczywiście sympatyczni właściciele zapraszają serdecznie do podkrakowskiego miejsca rodem z włoskich winnic Toskanii. Należy przy tym podkreślić, że obiekt Doliny Cedronu to spichlerz w którym czujesz bliski związek z naturą. Wszystko zawdzięczamy właścicielce, która jako architekt włożyła wiele wysiłku aby stary spichlerz odzyskał swój obecny blask. Ze względu na klimatyczne i jednocześnie surowe mury spichlerz to idealne miejsce na zorganizowanie wesela w stylu slow wedding, a także boho. Oczywiście dopełnieniem tego fascynującego pod względem architektonicznym miejsca są urokliwe krajobrazy, a w szczególności pobliskie góry. Ze względu na fakt, że Dolina Cedronu położona jest na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na Górę Lanckorońską możemy podziwiać piękne krajobrazy. W każdym razie ten klimatyczny lokal to wymarzone miejsce na dzień ślubu, które oferuje nie tylko kamienne wnętrza spichlerza, ale zapewnia przy tym atmosferę slow wedding dla gości szukających wytchnienia.

Dolina Cedronu – spełnienie weselnych marzeń

Dolina Cedronu zachwyca nie tylko ze względu na swoje położenie. Ceniona jest również, a może przede wszystkim za swój Toskański klimat. Z tego powodu każda para młoda szukająca nieprzypadkowego miejsca na ślub i wesele powinna być zachwycona tym miejscem. Jak przystało na nowoczesny lokal, Dolina Cedronu oferuje obsługę, która profesjonalnie pomoże w organizacji ślubu w atmosferze pełnego luzu. Oczywiście specjaliści od organizacji wesel i eventów, wybiorą dla Pary Młodej idealne miejsce dostosowane pod oczekiwany styl ślubu, a także ilość zaproszonych gości weselnych. Niezwykłe lokalizacje Doliny Cedronu, zapierają dech w piersiach, ponieważ wyróżniają się swoją architekturą, a na dodatek miejscem położenia.

W Dolinie Cedronu narzeczeni mają do wyboru

Jeżeli szukacie nieprzypadkowego miejsca z klimatem, idealnego na organizację ślubów to jak najbardziej Dolina Cedronu proponuje dodatkowe magiczne miejsca:

– XVIII-wieczny spichlerz w Leńczach pod Krakowem,

– neorenesansową “Wille Domańskich” znajdującą się w Nawojowej Górze niedaleko Krakowa,

– 300-letnią rezydencje Lubomirskich w Rudnej Małej, koło Rzeszowa (o historycznej nazwie “Retyrada”) 

– “Ptaszarnie” zlokalizowaną w 8-hektarowym parku po dawnej oranżerii, na dworze Ziobrowskich .
Niebawem do oferty dojdzie także Młyn Białoprądnicki, który będzie wyróżniał się industrialnym wnętrzem powstałym na wzór postprzemysłowych nowojorskich loftów. Oczywiście każde z tych miejsc Doliny Cedronu jest nietypowe i zapewnia przy tym ogromne wartości żeby ubogacić reportaż ślubny. Warto przy tym podkreślić, że poza swoim docelowym przeznaczeniem, kompleksy pozwalają zrealizować wiele różnych przedsięwzięć, nie tylko śluby i wesela.

Smak przeszłości w Dolinie Cedronu

Ze względu na walory Dolina Cedronu umożliwia przeniesienie się ze współczesnych czasów do przeszłości. Dodatkowo zapewnia atrakcje związane ze spędzaniem czasu na całym terenie Doliny Cedronu. Popularne są tutaj rodzinne spacery po parkach wchodzących w skład kompleksów weselnych czy wypoczynek pod 300-letnim dębem. Umożliwiają relaks dla gości weselnych. Niewątpliwie zdjęcia ślubne pary młodej świetnie prezentować się będą przy murach z cegły, a także wapienia czy kutych bramach albo dekoracyjnie upiętych kotarach. Pozwalają one również w pełni wykorzystać weselny czas w atmosferze pełnego luzu.

Dolina Cedronu, mała Toskania

Ze względu na Włoski klimat Dolina Cedronu to taka mała Toskania. Najfajniejsze jest to, że kiedy tu przyjeżdżamy dużo wcześniej lubimy przespacerować, sprawdzić jak idzie praca florystek, a także całej gromady. Podsumowując, jest takie zachwycające miejsce niedaleko Krakowa, które zostało stworzone dla par szukających nietypowych miejsc na swoje ślubne przyjęcie. To wymarzone miejsce na przyjęcie. Pozwala na zorganizowanie wesela w niebanalnych wnętrzach i co najważniejsze zapewnia przy tym cudowne widoki. Patrząc na walory obiektu wiemy, że idealnie pasuje również na plenery fotograficzne. Nie ma co ukrywać mieliśmy to szczęście, że poznaliśmy klimat tego miejsca podczas reportaży ślubnych. Z tego powodu wiemy dlaczego Dolina Cedronu jest tak znana w całej Polsce.

Dolina Cedronu, miejsce na klimatyczny ślub boho i wesele

Naszym zdaniem koniecznie trzeba tu przyjechać żeby poczuć klimat, a także sposób organizacji ślubu. Zauważymy na miejscu bardzo dużo perfekcji w przygotowaniach imprezy, a także poczujemy różnicę od typowych przyjęć w hotelach. Oczywiście sale weselne, udekorowane są naturalnymi ozdobami z drewna oraz naturalnych łąkowych kwiatów, a także leśnych paproci czy mchu. Dodatkowo świetnie współgrają ze ślubną atmosferą. Jako że cały anturaż to połączenie ze sobą bieli, zieleni, a także naturalnych materiałów, interesująco prezentuje się na pamiątkowych fotografiach i filmie ze ślubu. Nie znajdziemy tu przepychu, ponieważ dopełnieniem całej oprawy będzie energia zabawy weselnej.
Stonowane barwy pozwalają się wyciszyć i wypocząć po szaleństwach weselnej nocy. Ponadto sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości, kiedy weselni goście łączą się w jedną dużą rodzinę. Z tego powodu ślubny album, sesje fotograficzne, uwiecznienie prawdziwych weselnych zdarzeń i sytuacji, nabierają w takich miejscach zupełnie innego wyrazu. W rezultacie uchwycenie unoszącej się miłości, a także radości, którą dzielą się ze sobą goście weselni.
Dolina Cedronu - miejsce na wesele

dekoracje stołu weselnego na przyjęciu weselnym w Dolinie CedronuDolina Cedronu - strefa chillout na weselu


pierwszy taniec podczas wesela w Dolinie Cedronu

Dolina Cedronu - wesele
Innymi słowy, jeżeli spodobały Wam się kadry, a także klimat wesela w Dolinie Cedronu, to zapewne do gustu przypadnie Wam ślub i wesele w folwarcznych
klimatach.