MENU

Dolina Cedronu – lokalizacja, możliwości i idea na wesele – dlaczego warto?

Dużą popularnością cieszą się wesela w klimacie boho, w stylu rustykalnym, industrialnym czy sielskim.

Wiąże się to z oprawą wizualną przestrzeni, w której wesela są organizowane. Dopełnieniem fascynujących pod względem architektonicznym miejsc, są  urokliwe krajobrazy, które otaczają całą enklawę weselnego zgiełku. 

Poszukując miejsca na wesele w Krakowie, warto wybrać Dolinę Cedronu, która pomoże w organizacji ślubu i wesela marzeń.Specjaliści od organizacji wesel i eventów, wybiorą dla Pary Młodej idealne miejsce dostosowane pod oczekiwany styl ślubu i ilość zaproszonych gości.

Niezwykłe lokalizacje Doliny Cedronu, zapierają dech w piersiach, ponieważ wyróżniają się swoją architekturą i miejscem położenia.

W Dolinie Cedronu narzeczeni mają do wyboru:

– XVIII-wieczny spichlerz w Leńczach pod Krakowem,

– neorenesansową “Wille Domańskich” znajdującą się w Nawojowej Górze niedaleko Krakowa,

– 300-letnią rezydencje Lubomirskich w Rudnej Małej, koło Rzeszowa (o historycznej nazwie “Retyrada”) 

– “Ptaszarnie” zlokalizowaną w 8-hektarowym parku po dawnej oranżerii, na dworze Ziobrowskich.

Niebawem do oferty dojdzie także Młyn Białoprądnicki, który będzie wyróżniał się industrialnym wnętrzem powstałym na wzór postprzemysłowych nowojorskich loftów.

Każde miejsce nietypowe, o wartościowych do uchwycenia kadrach. Poza swoim docelowym przeznaczeniem, Dolina Cedronu pozwala zrealizować jednocześnie wiele przedsięwzięć.Dolina Cedronu – miejsce na rustykalne wesele

Sale weselne, udekorowane są naturalnymi ozdobami z drewna, naturalnych łąkowych kwiatów, leśnych paproci czy mchu.

Świetnie współgrają  ze ślubną atmosferą. 

Cały anturaż połączenia ze sobą bieli, zieleni i naturalnych materiałów, interesująco prezentuje się na pamiątkowych fotografiach i filmie ze ślubu.

Ślubny album, sesje fotograficzne, uwiecznienie prawdziwych weselnych zdarzeń i sytuacji, nabierają w takich miejscach zupełnie innego wyrazu. Uchwycenie unoszącej się wokół miłości i radości, którą dzielą się ze sobą goście weselni, pozostają pamiątką na długie lata.

Śluby w stylu boho, w stylu sielskim, wiejskim, rustykalnym czy industrialnym, skupione są na minimalizmie kolorystycznym dodatków.

Dominuje w nich drewno, cegła, świeże, soczyste od zieleni rośliny, białe lub dziko rosnące kwiaty, a to wszystko dopełnione akcentami złota, srebra lub brązu.

Taka kolorystyka, pozwala zachować wizualny ład w przestrzeni. Nie jest dominująca przepychem, ponieważ dopełnieniem całej oprawy będzie energia zabawy weselnej. Stonowane barwy pozwalają się wyciszyć i wypocząć po szaleństwach weselnej nocy, oraz sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości, kiedy weselni goście łączą się w jedną dużą rodzinę.

Dolina Cedronu umożliwia przeniesienie się ze współczesnych czasów do przeszłości. Zapewnia atrakcje związane ze spędzaniem czasu w tych niezwykłych krajobrazach. Rodzinne spacery po parkach wchodzących w skład kompleksów weselnych czy wypoczynek pod 300-letnim dębem, pozwalają się zrelaksować. Sesje ślubne świetnie prezentować się będą przy murach z cegły i wapienia, kutych bramach, dekoracyjnie upiętych kotarach czy w szklanych oranżeriach. Pozwalają one również w pełni wykorzystać weselny czas.
Dolina Cedronu - miejsce na wesele

dekoracje stołu weselnego na przyjęciu weselnym w Dolinie CedronuDolina Cedronu - strefa chillout na weselu


pierwszy taniec podczas wesela w Dolinie Cedronu

Dolina Cedronu - wesele
Spodobało się Wam to wesele w Dolinie Cedronu? W takim razie na pewno go gustu przypadnie Wam ślub i wesele w Folwarku Wąsowo

ZAMKNIJ