Oferujemy najwyższy poziom oraz jakość filmowania na ślubach. Kamerzysta dslr Łódź-Kamerzysta dslr Kielce, Tomaszów Mazowiecki, Radom.Nasze realizacje charakteryzuje estetyka i nowoczesność. Filmowanie to nasza z pasja i dlatego traktujemy filmowanie z dużym zaangażowaniem.Staramy się uwiecznić najbardziej ulotne chwile, starając się aby być przy tym niezauważalnym. Nieustannie dążymy do zmiany oblicza filmów ślubnych.Nudne, kilkugodzinne, pozbawione odpowiedniego warsztatu produkcje filmowe ze ślubów od lat funkcjonują i wciąż stanowią zdecydowany udział w rynku, głównie ze względu na niską cenę.Na bieżąco staramy się rozwijać swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach filmowych jak i fotograficznych.
Filmy ślubne realizujemy przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Kierując się opinią naszych klientów stworzyliśmy nową ofertę na 2017/2017 rok, w której główny nacisk stawiamy na realizację filmów ślubnych za pomocą kamery z przetwornikiem Super 35mm orz wymienną optyką, a także aparatów DSLR (lustrzanek), steadycamu, slidekamera.
Jeśli zastanawiacie się:Jak zatrzymać magię wyjątkowej chwili Jak sprawić by najważniejsze momenty w życiu nie poszły w zapomnienie Jak uczynić klimat i emocje, by móc je przeżywać wciąż na nowo? mamy dla Was odpowiedź. Znajdujecie się w odpowiednim miejscu. 

Podobają Ci się nasz filmy, jesteś zainteresowany współpracą – napisz do nas