MENU

Master Class Weekend / Łódź / Luty 2013

FILM ŚLUBNY NA ISLANDII

Z Kasią i Szymonem wybraliśmy się na sesję do jednego z piękniejszych miejsc na naszej planecie – Islandii. Naszą wyprawę skrupulanie rozplanowaliśmy co do godziny. Przez 7 dni odwiedziliśmy wiele zapierających dech w piersiach miejsc, min. okolicę Golden Circle, wodospady Seljalandsfoss i Skógafoss oraz Jökulsárlón. Ta ostatnia, laguna lodowcowa powstaje z wody z topniejącego lodowca Vatnajökull. Jeśli kiedykolwiek będziecie na tej wyspie, koniecznie musicie zobaczyć to piękne miejsce.

Master Class Weekend, to trzydniowa profesjonalna sesja fotograficzna zorganizowana w łódzkich ekskluzywnych apartamentach zlokalizowanych na Księżym Młynie. Pomysłodawcą wydarzenia był Rafał Borowski . W organizacji sesji wspierali go: Justyna Żłobicka, Rafał Dąbrowski oraz Ernest Cendrowski. Przed obiektywami fotografów zaprezentowały się: Patrycja Biedrzycka, Sylwia Burzykowska, Martyna Ciapa, Dagmara Filipowska, Marta Heleniak, Inez Lajblich, Berenika Łyskogórska, Patrycja Syroka, Maja Śmichura, Katarzyna Tutak, Patrycja Włodarczyk, Aleksanda Ziemkiewicz oraz jedyny rodzynek Maciej Podgórski.
Rozmaite fryzury na głowach modelek układał Dawid Mazerski. Stylizacje przygotowały Patrycja Plesiak,Blanka Smolarek, natomiast makijaż wykonywały Zuza Buczek, Agnieszka Choińska i Anna Kantorek.
Nasz fotograf Ernest Cendrowski wraz z pozostałymi artystami ciężko pracował przez cały weekend. Zanim zaprezentujemy jego prace już dziś zapraszamy do obejrzenia backstage’u z tej niezmiernie sympatycznej i twórczej imprezy zrealizowanego przez Creative Films Studio.

Życzymy miłego oglądania 🙂

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

Zobacz także: Filmy eventowe | Filmy reklamowe | Przygotowania ślubne | Ceremonia ślubna | Plener ślubny | Przyjęcie weselne | Kontakt

ZAMKNIJ