MENU

FILM ŚLUBNY NA ISLANDII

Z Kasią i Szymonem wybraliśmy się na sesję do jednego z piękniejszych miejsc na naszej planecie – Islandii. Naszą wyprawę skrupulanie rozplanowaliśmy co do godziny. Przez 7 dni odwiedziliśmy wiele zapierających dech w piersiach miejsc, min. okolicę Golden Circle, wodospady Seljalandsfoss i Skógafoss oraz Jökulsárlón. Ta ostatnia, laguna lodowcowa powstaje z wody z topniejącego lodowca Vatnajökull. Jeśli kiedykolwiek będziecie na tej wyspie, koniecznie musicie zobaczyć to piękne miejsce.

II Opoczyńskie Targi Ślubne odbyły się w dniu 17 marca 2013 r. Organizatorem imprezy był Hotel “PARK” w Opocznie, który tradycyjnie gościł wystawców branży ślubnej, a także przyszłe młode pary. Na dużej scenie odbyły się pokazy mody ślubnej, show barmańskie, pokazy tańca towarzyskiego i inne atrakcje. Wystawcy zaprezentowali szeroką gamę usług związanych z organizacją ślubu oraz atrakcyjne nagrody dla uczestników targów. Wśród wystawców nie zabrakło oczywiście naszej ekipy. Creative Films Studio przedstawiło ofertę wideofilmowania HD, w tym filmowania w technice HD DSLR, a także artystycznej fotografii ślubnej. Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą oraz ciepłe słowa skierowane pod naszym adresem. Zwycięzcom, którzy wylosowali ufundowane przez Creative Films Studio vouchery na narzeczeńskie sesje fotograficzne gratulujemy i liczymy na owocną współpracę podczas pracy w plenerze. Poniżej przedstawiamy krótki backstage zrealizowany w trakcie trwania imprezy.


https://vimeo.com/63231229

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Zobacz także: Filmy ślubne | Filmy eventowe | Przygotowania ślubne | Ceremonia ślubna | Plener ślubny | Przyjęcie weselne | Kontakt do nas

ZAMKNIJ