MENU

Boho ślub w Barcelonie

Ślub Kasi i Mateusza był dla mnie niesamowitą przygodą. Uwielbiam podróże. Poznawanie nowych miejsc, ludzi, kultur jest mekką nie tylko dla mojej ciekawości świata, ale także artystycznego głodu pokazywania go w kadrze. Tym przyjemniejsze dla mnie było połączenie tego z ukazaniem miłości, jaka połączyła tych dwoje w skąpanej w słońcu stolicy Katalonii. Ślub i sesja ślubna w Barcelonie – to było coś, zobaczcie sami!

Ślub w Barcelonie, to niesamowite przeżycie i mogę to poświadczyć. Kasia i Mateusz to dwoje ludzi, dla których pasja i pomysłowość mają w życiu ogromne znaczenie, czego dowodem jest już nie tylko pomysł na pobranie się w Hiszpanii, ale także to, czym zajmują się zawodowo. Produkują bieliznę damską pod dźwięczną nazwą marki – Gorsenia. Nie będę już tu robił kryptoreklamy, ale polecam zajrzenie do nich – chyba każda z pań znajdzie coś dla siebie. Tak jak oni otwierają kobietom drzwi do świata ekskluzywnej bielizny, tak ja postarałem się otworzyć ich miłość na barcelońskie kadry. Stolica Katalonii, to niemal raj dla wszystkich, którzy chcą w pakiecie dobrze zjeść, podziwiać niesamowitą architekturę, przepiękne morze, a przy okazji zrobić sobie ślubną pamiątkę na lata.

Sesja ślubna w Barcelonie

Marzenie wielu par

Młodzi powiedzieli sobie „tak” w murach ambasady, a po ceremonii udaliśmy się na uroczysty obiad i to w nie byle jakie miejsce, bo z widokiem na rzekę Besòs. Film ślubny w Barcelonie, sesja zdjęciowa w Hiszpanii, a nawet sesja poślubna – dużo udało nam się zrealizować w te kilka dni! Zapraszam Was do obejrzenia filmu. Przespacerujcie się z nami klimatycznymi uliczkami Barcelony i tak jak my, zachwyćcie się pięknymi otaczającymi ją wzgórzami. Nie mogło nas też zabraknąć w Parku Güell, Bazylice Świętej Rodziny – Sagrada Familia, Casa Milà i Casa Batlló oraz genialnym wzgórze Montjuic. Ostatnie nazywane jest także Wzgórzem Żydowskim lub Wzgórzem Jowisza. Mimo że jego wysokość nie imponuje (173 m), jednak jego rozległość i rozłożystość, a ponadto rozpościerające się z niego widoki – już owszem! To świetne miejsce zarówno na sesję ślubną za granicą, ale i wycieczkę. Za odwiedzeniem go przemawiają chociażby ogród botaniczny, grecki teatr, wodne kaskady czy zamek – forteca Castell de Montjuïc.

ZAMKNIJ