MENU

Sesja ślubna na Islandii z topniejącym lodowcem w tle

Kto by pomyślał, że sesja ślubna w Islandii, wyspie, którą uważam za jedną z najpiękniejszych na naszym globie, stanie się początkiem tak fajnej znajomości? A jednak! Z Kasią i Szymonem spędziliśmy cudowne 7 dni w otoczeniu pejzaży, których widok często zapiera dech w piersiach.

Islandia, to kierunek co do którego Kasia i Szymon nie mieli najmniejszych wątpliwości. Kiedy odwiedzili mnie w Łodzi jeszcze długo przed ślubem byli pewni tego, że swoją sesję ślubną za granicą zrealizują na wyspie, na której powiedzenie “þetta reddast” (jakoś się ułoży) jest myślą przewodnią jej mieszkańców.

Zdjęcia ślubne w Islandii

Klip ślubny w Islandii w otoczeniu wodospadów

Realizacja ich klipu ślubnego zajęła nam tydzień. Poruszaliśmy się głównie trasą numer 1. Na zdjęciach zobaczycie między innymi położony na klifach dawnego wybrzeża wodospad Skógafoss. Nie bez powodów otrzymał etykietkę jednego z najpiękniejszych na wyspie. Imponuje nie tylko jego szerokość, bo aż 25 m, ale także wysokość z jakiej woda spada na z wielkim hukiem – 60 m. Kiedy traficie na dobrą pogodę, możecie zaobserwować nad nim podwójne tęcze. Kolejnym, obok którego nie mogliśmy przejechać obojętnie, był wodospad Seljalandsfoss. Świetna przestrzeń dla dobrych kadrów. Świetną robotę zrobiły też tereny laguny lodowca Jökulsárlón. Chyba nie będę osamotniony w ocenie, że są to jedne z najpiękniejszych cudów natury w Islandii. Przez moment można się tu poczuć jak na Antarktydzie. Zobaczcie, jak dzielna była Kasia zastępując grubą kurtkę, a przynajmniej umówmy się, chociażby ciepły sweter suknią ślubną . W stworzeniu niesamowitego, wręcz magicznego, romantycznego, pokazującego nie tylko potęgę miłości, ale i natury klimatu klipu pomogły nam jednak nie tylko plenery, ale także i mieszkańcy wyspy, a dokładnie…zwierzęta.

Kręcąc ten klip ślubny bawiliśmy się naprawdę świetnie. Bardzo mile spędzony czas, który zaowocował tym, że ostatnio zrobiliśmy razem zdjęcia do reklam mebli w Austrii. Kasia i Szymon są architektami i teraz zaczęli tworzyć meble ogrodowe.

ZAMKNIJ