MENU

Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu

film ślubny we Włoszech

Rystykalny klimat towarzyszył Młodym zarówno w stylizacjach, jak i dekoracjach kościoła oraz sali. Powiedzieli sobie „tak” w pięknych i klimatycznych drewnianych murach, a następnie przenieśliśmy się do wspomnianego lokalu. Początek przeniósł wszystkich chmury za sprawą pierwszego tańca Pauliny i Piotra. Potem już było szampańsko – fotobudka, tańce, pyszne jedzenie. Bardzo udane wesele. Do Włoch wybraliśmy się kilka dni później.

Patrycja i Piotr postanowili świętować swój wielki dzień podkrakowskiej Dolinie Cedronu. To miejsce w którym kadry ślubne robią się same. Piękna para, niesamowite wnętrza, a następnie podróż do Włoch – chyba nie muszę pisać, że taka mieszanka dała świetny klip ślubny?

Film ślubny w Apuli

Polignano a mare, Monopoli oraz Bari

Bari jest świetną alternatywą dla głośnego Palermo, rozgorączkowanego Neapolu i popularnego Rzymu. To miasteczko pokazuje Włochy w zupełnie innym świetle – spokoju. Czas płynie tu jakby wolniej i sprzyja zrobieniu romantycznych kadrów ślubnych. Jeśli chcecie, żeby Wasz klip ślubny był nieco nostalgiczny, magiczny, postawcie na zrobienie go w tych malowniczych okolicznościach przyrody ze szmaragdem Adriatyku w tle.

Prosto z Bari pojechaliśmy do równie malowniczego miasteczka o dźwięcznej nazwie Polignano a Mare, nazywanego też perłą Adriatyku. Nic dziwnego. To właśnie tu znajdziecie najsłynniejszą plażę Apulii. Znajduje się w wąwozie i można śmiało powiedzieć, że jest wizytówką tego miejsca. Latem nie wciśniecie tu nawet szpilki, ale w okolicach końca sezonu i tuż po możecie liczyć na swobodą przestrzeń do zrobienia dobrych zdjęć ślubnych tudzież klipu. Nie zdziwcie się też, jeśli krajobrazy bardziej będą Wam przypominały Grecję, niż Włochy. Nie będziecie osamotnieni. Potem udaliśmy się jeszcze do kilku okolicznych miejscowości m.in. do Monopoli w której można poczuć się jak u siebie. Niezwykle serdeczni ludzie i równie niezwykłe widoki.

ZAMKNIJ