Pytania i odpowiedzi

 

Korespondując z nami często zadajecie Państwo wiele pytań, aby jak najwięcej dowiedzieć się na temat realizacji filmu ślubnego, fotografii ślubnej, a także współpracy z nami. Aby ułatwić Państwu kontakt z nami oraz nieco przybliżyć szczegóły usług foto-wideo przez nas świadczonych publikujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Gdyby zawarte poniżej informacje okazały się zbyt mało wyczerpujące, prosimy o mail z dodatkowymi zapytaniami, na wszystkie staramy się udzielić satysfakcjonujących informacji w jak najkrótszym czasie. Dziękujemy za zaufanie, Creative Films Studio zdjęcia ślubne-film ślubny Warszawa,Łódź,Kielce,Radom,Wrocław,Poznań,Kraków,Bydgoszcz,cały kraj.

 

Skąd jesteście i gdzie można się z Wami spotkać?

Jesteśmy z Kielc, ale mieszkamy w Łodzi oraz Opocznie, gdzie znajduje się obecnie nasza siedziba. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, a także poza jego granicami, dlatego bardzo często naszym biurem jest lokal z dobrą kawą w różnych miastach. Jeżeli nie uda nam się spotkać wówczas formalności dopełniamy korespondencyjnie korzystając z dobrodziejstwa jakim jest internet, ewentualnie Poczta Polska.

 

Czy moglibyście nam przesłać cały film lub fotoksiążkę ze zdjęciami do obejrzenia?

Oczywiście możecie Państwo obejrzeć nasze realizacje filmowe oraz prace fotograficzne, ale tylko w naszych siedzibach – Opocznie lub Łodzi. Niestety nie możecie liczyć na to, że wyślemy do Was film lub pełen pakiet fotografii naszych klientów. Szanujemy prywatność osób, które nam zaufały i nie rozsyłamy, ani nie publikujemy ich materiałów w całości. Dlatego proponujemy dyskretną i zarazem bezpieczną formę prezentacji naszych kompletnych realizacji.

 

Czy cena usługi zależy od dnia tygodnia oraz miejscowości?

Dzień tygodnia nie wpływa na wysokość ceny, ponieważ z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych nam realizacji w środę, jak i sobotę. Natomiast na cenę ma wpływ odległość do miejscowości, w której wykonujemy usługi oraz ewentualne koszty noclegu, jeżeli występuje taka konieczność. Z reguły koszty dojazdu oraz noclegu ustalane są indywidualnie dla każdego klienta.

 

Czy realizujecie plener filmowy i fotograficzny w dniu ślubu?

Nigdy nie realizujemy pleneru fotograficznego, jak i filmowego w dniu ślubu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze fotografie oraz filmy plenerowe były na wysokim poziomie. Do wykonania profesjonalnej i bogatej w wartości artystyczne sesji plenerowej niezbędna jest odpowiednia ilość czasu, luzu oraz kreatywności, a także stosowna pora dnia. Z reguły sesje plenerowe wykonujemy po ślubie w dogodnym terminie. W przypadku większych odległości możliwa jest organizacja pleneru następnego dnia po ślubie w Waszych okolicach bez dodatkowych dopłat.

 

Jak dużo wcześniej trzeba rezerwować termin?

Termin należy zarezerwować na tyle wcześniej, aby był on jeszcze wolny.Termin rezerwujemy tylko poprzez podpisanie umowy oraz wpłatę zadatku, dlatego ma u nas zastosowanie zasada ‘kto pierwszy ten lepszy’.

 

Co wchodzi w zakres filmowania oraz fotografii?

W naszej ofercie posiadamy pakiety filmowe oraz fotograficzne dopasowane do potrzeb większości klientów. Standardowo film ślubny, jaki i realizacje fotograficzne rozpoczynamy od przygotowań w salonie kosmetycznym/fryzjerskim, a kończymy na zabawie weselnej około godz 02.00. Zawartość pakietów możemy oczywiście modyfikować, dostosowując do Waszych potrzeb.

 

Czy możemy zrezygnować z pleneru oraz przygotowań?

Tak możecie zrezygnować, ponieważ nie są to nagrania obowiązkowe. Oczywiście musicie mieć świadomość, że ucierpi na tym w dość zdecydowany sposób atrakcyjność Waszego filmu. Na tych etapach nagrań, powstaje wiele niepowtarzalnych i cennych ujęć, wykorzystywanych później w trakcie tworzenia filmu. Szczerze odradzamy rezygnacji z tych elementów.

 

Jakiego sprzętu używacie do filmowania/?

Obecnie film realizujemy kamerami Full HD Canon C100 z przetwornikiem 4K CMOS Super 35mm oraz wymienną optyką. Dzięki temu proponujemy najwyższą jakość obrazu, który zdecydowanie przewyższa uzyskiwaną w technice DSLR. Przetwornik CMOS Super 35mm oferuje kinowy wygląd z doskonałym artystycznym charakterem. Oprócz tego stosujemy szereg rozwiązań stabilizacji obrazu.

 

Jakiego sprzętu używacie do fotografowania/?

Obecnie fotografujemy aparatami marki Canon 5D MKIII wraz z szeroką gamą obiektywów stało ogniskowych serii Canon L.

 

Czy nagrywacie filmy w technice DSLR /lustrzankami/?

Tak oczywiście, oprócz realizacji filmów z wykorzystaniem kamery Full HD z przetwornikiem Super 35mm nagrywamy także filmy techniką DSLR. Realizacją ujęć zajmuje się wówczas dwóch operatorów. Film tworzony jest lustrzankami cyfrowymi serii Canon 5D w jakości Full HD. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu otrzymujecie dynamiczny film o artystycznym obrazie. Oprócz tego stosujemy szereg rozwiązań stabilizacji obrazu (steadycam, slider), w celu uzyskania jak najciekawszego efektu wizualnego. Nie zapominamy o dźwięku – w naszej pracy używamy rejestratora cyfrowego.

 

Czy oprócz fotoksiążek oferujecie tradycyjne albumy fotogrfaiczne?

Oferujemy zarówno fotoksiążki, jak i albumy tradycyjne, do których możemy wkleić fotografie wykonane w dowolnym formacie oraz na różnych rodzajach papieru fotograficznego. Jeżeli oprócz fotoksiązki jesteście zainteresowani jednocześnie tradycyjnym albumem fotograficznym mamy dla Was dobrą informację. Wasza fotoksiążka, jak i tradycyjny album ze zdjęciami mogą posiadać identyczne okładki.