MENU

Podziękowania

z islandzkim pejzażem w tle

Rodzice są jednymi z najważniejszych osób w naszym życiu. Podziękowania dla rodziców stały się obowiązkowym punktem programu większości przyjęć weselnych. Młodzi dają im kwiaty, wręczają prezenty, a inni kręcą klipy. W ślady ostatnich poszli Ania i Michał.

Film dla rodziców w Islandii

Film Ani i Michała realizowany był przed ślubem. Powiem nieco przekornie, że odwiedzenie Islandii było niejako moim „warunkiem”, jaki postawiłem im, kiedy poprosili mnie o nakręcenie filmu dla rodziców. Z Michałem znam się już od czasów studiów, więc tym łatwiej było mi przekonać go, że to świetny pomysł :).

Nakręcenie klipu zajęło nam 2 dni, a żeby uchwycić tak niesamowite, można powiedzieć spektakularne miejsca, jakie zobaczycie, przejechaliśmy ponad 800 km.

 

„Mamo, Tato, Kochani Rodzice. Nie ma wystarczających słów, aby wyrazić, jak wdzięczni jesteśmy Wam za to, co zrobiliście dla nas przez te wszystkie lata. Byliście z nami od zawsze. Dorastaliśmy na Waszych oczach. Przy Was stawialiśmy pierwsze kroki, wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Byliście świadkami naszych sukcesów i porażek. Dziś zaczynamy nowy rozdział w naszym życiu…” – te wzruszające słowa wypowiedziane przez Anię są tłem dla obrazów. Michał też dodał do tego swoje trzy grosze, więc efekt jest niezwykle osobisty, chwytający za serce. Nie dziwi więc fakt, że na weselu rodzice byli zachwyceni, a w oczach mam zakręciły się łzy…

ZAMKNIJ