MENU

Wybieramy najlepsze miejsce na ślub w Polsce

Pary Młode coraz większą uwagę przywiązują do miejsca, w którym odbędzie się ich ślub i wesele. Już nie parafia Panny Młodej i najbliższa sala weselna cieszą się największym zainteresowaniem. Wiele Par, które planują swój najważniejszy dzień w życiu, szukają miejsca wyjątkowego, które podkreśli niepowtarzalność chwili. Najlepsze miejsce na ślub powinno spełniać zarówno oczekiwania Pary Młodej, jak i pewne standardy, które sprawiają, że w tym miejscu wszyscy będą czuć się po prostu doskonale.

Folwark Ruchenka – idealne miejsce na ślub w plenerze

Rosnące zainteresowanie ślubami w plenerze sprawiają, że Pary Młode często szukają miejsc wyjątkowych nie tylko na przyjęcie weselne, ale również na sama uroczystość zaślubin. Takie miejsce powinno dawać możliwość zorganizowania ślubu plenerze, ale również schronienia się pod dachem na wypadek deszczu. Wśród takich miejsc znajdziemy wiele folwarków, w których Pary Młode najchętniej organizują śluby i wesela w stylu rustykalnym, w stylu boho czy w innym stylu, dalekim od eleganckich aranżacji.

Jednym z takich miejsc, w których możemy zorganizować ślub w plenerze i wesele nawiązujące do przyrody, jest Folwark Ruchenko. To idealne miejsce na ślub w plenerze znajduje się około 100 km na wschód od Warszawy, z dala od miejskiego zgiełku, a na tyle blisko, by móc dojechać z niego ze stolicy.

W Folwarku Ruchenka znajduje się zabytkowa, najstarsza w Polsce stodoła. W wybudowanym z drewnianego bala obiekcie pomieści się nawet 200 osób, chociaż my polecamy organizację wesela do 150 osób. Właściciele Folwarku przeprowadzili renowację obiektu, wykorzystując takie nowoczesne elementy, jak przeszklone bramy oraz przesuwne drzwi, prowadzące wprost na taras. Wszystkie pomysły na odnowienie stodoły skorelowano z zabytkowym charakterem zabudowania.

Godną uwagi jest również przestrzeń wokół stodoły. Hamaki, huśtawki, leżaki i drewniane alejki tworzą atmosferę pełną luzu. Dlatego to miejsce na ślub polecamy przede wszystkim tym Parom Młodym, które marzą o ślubie i weselu w swobodnej atmosferze.

Cegielnia Rzucewo – miejsce na ślub z widokiem na morze

XVIII-wieczna cegielnia, znajdująca się nad Zatoką Pucką, to miejsce legenda w branży ślubnej. Fotografowie, filmowcy i dekoratorzy marzą, by móc pracować właśnie w Cegielni Rzucewo. Również Pary Młode bardzo chętnie decydują się na wesele właśnie w tym miejscu.

Zabytkowa Cegielnia Rzucewo to kolejne idealne miejsce na ślub w stylu rustykalnym. Przyjęcie weselne odbywa się we wnętrzu dość surowym, jednocześnie dalekim od sztuczności wielu sal weselnych. Piękne widoki zachęcają Pary Młode do złożenia przysięgi ślubnej w plenerze. Widok na morze, jod unoszący się w powietrzu i piękne tereny dookoła urzekają każdego, kto przybędzie do Cegielni Rzucewo.

Właściciele Cegielni Rzucewo doskonale rozumieją panujące w branży ślubnej trendy. Para Młoda i jej goście doceniają możliwość obcowania z naturą, brak przepychu, jednocześnie od idealnego miejsca na ślub oczekując nieco nowoczesności i komfortu. Cegielnia Rzucewo łączy rustykalny klimat z komfortem i nowoczesnością w sposób wyważony. Jeśli szukasz miejsca na ślub z widokiem na morze, koniecznie odwiedź Cegielnię Rzucewo.

ZAMKNIJ