MENU
najlepszy kamerzysta na wesele

FOTOGRAF I KAMERZYSTA NA WESELE - ŁÓDŹ

Poprzez nasz film ślubny i fotografię ślubną opowiemy Twoją niezwykłą historię

Kamerzysta i fotograf na wesele - Łódź

To wydaje się proste: tworzymy niepowtarzalne zdjęcia i film ślubny w Łodzi. Jednak za tą profesją kryje się mnóstwo rzeczy: emocje, atmosfera, przyjaciele, rodzina, a w centrum wszystkiego: zakochani. Bycie jednocześnie fotografem i kamerzystą na wesele to nie jest po prostu zawód. To świadkowanie czemuś najważniejszemu w życiu! Chcemy pokazać WASZĄ HISTORIĘ w jakościowy, a jednak niewymuszony i naturalny sposób. Naszą pasją jest zarówno tworzenie filmów ślubnych jak i fotografia ślubna. Pragniemy dostarczyć Wam kompleksową usługę: zdjęcia ślubne i wideofilmowanie.

Łódź ma niepowtarzalny charakter, który stanowi idealne tło zarówno na wideofilmowanie jak i fotografię ślubną. Łódź to wyjątkowe miasto, które łączy w sobie przemysłowy twist, klimatyczne uliczki, a także uroki polskiej natury. Wiemy, jak uchwycić to, co w tej lokalizacji jest najpiękniejsze. Uwielbiamy łódzki industrialny klimat. Jeśli pochodzicie  z Łodzi albo okolic i poszukujecie fotografa ślubnego oraz kamerzysty na wesele z Łodzi na najwyższym poziomie, świetnie się składa. W ofercie mamy wyjątkowe zdjęcia ślubne i profesjonalne wideofilmowanie wesel, więc kompleksowo zajmiemy się tworzeniem jednej z najważniejszych pamiątek z życia. Postaw na profesjonalną oprawę foto & video w Łodzi.

Gotowi na niezwykłą przygodę?

Przygotuj się na pakiet all-inclusive usług foto i video które wbiją Cię w fotel!

Fotografia ślubna i wideofilmowanie – Łódź

Jeśli interesuje Was po prostu fotograf na wesele, Łódź obfituje w wielu zawodowców i na pewno coś wybierzecie. Natomiast jeżeli szukacie ekipy profesjonalistów, zajmującej się fotografowaniem i filmowaniem ślubów, dla których najważniejsze są kreatywność, reporterskie podejście i zamiłowanie do naturalności, zachęcamy Cię do kontaktu właśnie z nami. Nasze portfolio ślubne mówi samo za siebie, ale pozwólcie, że dodamy parę słów, żebyście poznali istotę naszej pracy!

Kim tak naprawdę powinien być kamerzysta i fotograf ślubny w Łodzi? Według nas dyskretnym obserwatorem, który idealnie wtapia się w tło, dyskretnie uchwyca najważniejsze momenty, a potem oczaruje Was profesjonalnym efektem w postaci nienagannych zdjęć ślubnych. Ustawianie gości, robienie z nich sztucznych modeli, proszenie o szeroki uśmiech na żądanie? To zupełnie nie w naszym stylu.

Chcemy, abyście czuli się:

  • swobodnie
  • komfortowo
  • naturalnie
  • spontanicznie

To są główne filary naszej fotografii ślubnej i filmu ślubnego. Nic na siłę!

POZNAJ

NASZE REALIZACJE

Filmowanie i fotografia ślubna w wykonaniu Creative Films Studio - kolektywu foto-video z Łodzi

Profesjonalny kamerzysta na wesele – Łódź

Co nas kręci? Kręcenie profesjonalnych filmów ślubnych i robienie dobrej fotografii ślubnej! Jakość jest dla nas niezmiernie istotna. Pary w całym kraju szukają pakietu “kamerzysta + fotograf na wesele”. Łódzkie nas nie ogranicza. Działamy w całej Polsce, ale Łódź zajmuje szczególne miejsce w naszym sercu. Jeśli pochodzicie z okolic i szukacie kompetentnych filmowców na wesele to musicie wiedzieć, że nasze filmy ślubne uzyskały ważne nagrody. Doceniła nas m. in. międzynarodowa organizacja WEVA. Postawcie na profesjonalnego kamerzystę na wesele z Łodzi, a uzyskacie film ślubny, który osiągnie ponadczasową jakość i naturalność.

Podczas ślubu i wesela najważniejsza jest miłość. Artystyczne filmy i zdjęcia ślubne, które tworzymy są nią wręcz przepełnione. Bez względu na to czy to Łódź czy inny zakątek naszego globu, ruchome kadry bez pozowania, emocje, prawdziwe historie… To pobudza fotografa i kamerzystę do kreatywności. Uwielbiamy “karmić się” tymi uczuciami, bo to nas mobilizuje do działania. Filmowanie wesel w Łodzi – Polskiej stolicy filmowej – jest dla nas wyróżnieniem, wyzwaniem i wspaniałą przygodą. Owocem naszej pracy są najpiękniejsze pamiątki ślubne i zadowoleni młodzi oraz goście.

Postaw na nagrodzonego kamerzystę na wesele

Nasze zdjęcia ślubne i filmy ślubne zostały wyróżnione przez międzynarodowe zrzeszenia oraz portale branżowe.

Fotograf ślubny i filmowanie wesel - Łódź

Musimy się poznać lepiej! Jeżeli nadajemy na tej samej fali, możemy stworzyć coś pięknego – unikalne fotografie ślubne i film ślubny. A przecież o to w tym chodzi. Czekamy na Wasz krok: opowiedzcie nam o Waszej wizji tego wyjątkowego dnia. Stwórzmy z tego historię. Jaką? Dokładnie taką samą, jak Wy! Naturalność to podstawa.

Pamiętajcie, że posiadamy zaświadczenie pozwalające na fotografowanie i filmowanie uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną.

Skontaktujcie się z nami! Spotkajmy się w Łodzi!

Kontakt

zapytaj o dostępność i cenę

ZAMKNIJ