MENU

FILM ŚLUBNY NA ISLANDII

Z Kasią i Szymonem wybraliśmy się na sesję do jednego z piękniejszych miejsc na naszej planecie – Islandii. Naszą wyprawę skrupulanie rozplanowaliśmy co do godziny. Przez 7 dni odwiedziliśmy wiele zapierających dech w piersiach miejsc, min. okolicę Golden Circle, wodospady Seljalandsfoss i Skógafoss oraz Jökulsárlón. Ta ostatnia, laguna lodowcowa powstaje z wody z topniejącego lodowca Vatnajökull. Jeśli kiedykolwiek będziecie na tej wyspie, koniecznie musicie zobaczyć to piękne miejsce.

content_social-media

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość otrzymania gotowego filmu na nośnikach pamięci typu Flash – pendrive, karta pamięci SD, itp…
Już od dziś możecie się cieszyć swoim filmem ślubnym w jakości HD bez konieczności posiadania odtwarzacza Blu-Ray. Wystarczy, że zamówicie film ze ślubu na wybranym przez siebie rodzaju nośnika. Jeżeli posiadacie telewizor, który obsługuje pliki typu NTFS możecie odtwarzać bezpośrednio na swoim TV (*). Większość nowoczesnych telewizorów posiada takie możliwości, jednak należy zdawać sobie sprawę, że nie wszystkie są kompatybilne w formacie plików NTFS. Jeżeli jesteście posiadaczami tabletu albo komputera wyposażonego w wyjście HDMI wystarczy, że naciśniecie play/ok. Jeżeli oprócz płyty Blu-Ray chcecie otrzymać pendrive lub kartę SD z Waszym filmem, wystarczy że zamówicie u nas taką opcję.

(*) W przypadku telewizorów należy zapoznać się z instrukcją oraz specyfikacją techniczną, aby upewnić się czy pliki powyżej 4GB w formacie NTFS są odtwarzane przez Wasz odbiornik TV.

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

Zobacz także: Filmy eventowe | Filmy reklamowe | Przygotowania ślubne | Ceremonia ślubna | Plener ślubny | Przyjęcie weselne | Kontakt

ZAMKNIJ